Dystrybutor wody gazowanej Family Drink - sklep, cena, opinie

Woda gazowana nieprzypadkowo ma wielu miłośników, dlatego tak często ją kupujemy - jednak znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup dystrybutora wody musującej! To wbrew pozorom bardzo opłacalna inwestycja, zwłaszcza jeśli kupujemy dużo wody butelkowanej. Co więcej, dzięki temu nie przyczyniamy się do tworzenia odpadów po plastikowych butelkach. Family Drink to urządzenie wydajne i proste w obsłudze. Jest odpowiednie dla samotników, ale też rodzin z dziećmi. Produkt łatwo ukryć w szafce kuchennej.
Dystrybutor Wody Gazowanej Family Drink

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink - specyfikacja

To niewielkie urządzenie o wymiarach 22 × 32 × 43 cm, które jest wyposażone w przydatne funkcje. Sprzęt posiada wkład filtrujący, dzięki któremu będzie oczyszczał bieżącą wodę, a użytkownik będzie mógł z niej korzystać z poziomu kranu. Do urządzenia można podłączyć także systemy oczyszczające wodę, takie jak RO (odwrócona osmoza). Ważnym elementem Family Drink jest butla CO2 o pojemności 600 g. Dystrybutor daje trzy rodzaje wody do wyboru - filtrowaną w temperaturze pokojowej, schłodzoną i gazowaną. Stopień schłodzenia i gazowania można ustawić wg preferencji.

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink - gdzie kupić?

Urządzenia pokroju Family Drink warto kupować wyłącznie w sprawdzonych miejscach, ponieważ mają bezpośredni kontakt z wodą pitną. Niewłaściwe przechowywanie czy dystrybucja nieoryginalnego sprzętu mogłyby więc wpłynąć negatywnie na zdrowie domowników. Dobrym miejscem do zakupu jest sklep.osmoza.pl, ponieważ jest to doświadczona firma, a ponadto eksperci mogą podpowiedzieć, jak najłatwiej podłączyć dystrybutor oraz wybrać właściwy poziom gazowania i chłodzenia wody.

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink - cena

Cena to bardzo ważny aspekt przy wyborze podobnych urządzeń. Family Drink nie jest najtańszym modelem na rynku, jednak jest bez wątpienia sprzętem bezawaryjnym i wydajnym, a także bardzo prostym w użytkowaniu. Ze względu na niewielki rozmiar można go z łatwością umieścić w szafce kuchennej i podłączyć wymagane przewody. Patrząc na ceny wody butelkowanej, oszczędność w tym przypadku jest naprawdę spora - zwłaszcza że sprzęt emituje wodę gazowaną i niegazowaną. Dzięki temu zakup dość szybko się zwróci.

Dystrybutor wody gazowanej Family Drink - Opinie klientów

Zainstalowaliśmy w domu dystrybutor Family Drink i jestem bardzo zadowolona. Mogę teraz szybko przygotować dziecku lemoniadę, a przy okazji sama lubię wodę gazowaną. Mąż natomiast docenia całkiem prosty montaż, serdecznie polecam!

Matylda

Kiedyś kupowałem dużo wody gazowanej w butelkach, ale dobrze wiem, że to nic dobrego dla środowiska. Kupiłem Family Drink, bo dystrybutor nie tylko jest wygodny, ale przyjazny dla natury i mogę ustawić stopień gazowania na jaki mam ochotę, a przy okazji oszczędzam!

Krzysztof

Jestem działaczką proekologiczną i kupowanie napojów gazowanych zawsze mi przeszkadzało, bo nie ukrywajmy, że większość sprzedaje się w plastiku. Po kupieniu Family Drink mogłam zacząć przygotowywać własne napoje, co nie tylko jest eko, ale to też świetna zabawa!

Dominika

Jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze działają dystrybutory Family Drink od Global Water. Jeden mam w domu, drugi poleciłam córce i jesteśmy bardzo zadowolone, bo teraz już kompletnie zrezygnowałyśmy z kupowania wody butelkowanej, a i tak oszczędzamy :D

Karolina